Taşdelen'da Firma Ara
 
Taşdelen Haberleri
 
Tarih: 27.5.2014 09:54:11
Bu haberi 3.172 kişi okudu.

Taşdelen Cambridge Koleji Seminer

Taşdelen Cambridge Koleji, 28 Mayıs 2014 Çarşamba günü saat 13:45’te Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri AD Prof. Dr. Mehmet Z. Sungur’u ağırlayacak.Avrupa Davranış ve Kognitif Terapiler Birliği Başkanı Prof. Dr. Mehmet Zihni Sungur Liderlerin yetişeceği Cambridge Koleji’ne geliyor…

Geliştirdiği yenilikçi metodlarla eğitim vermeye hazırlanan Cambridge Koleji, 28 Mayıs 2014 Çarşamba günü saat 13:45’te Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikiyatri AD Prof. Dr. Mehmet Z. Sungur’u ağırlayacak. İlişkide Erkekler ve Kadınlar: Benzerlikler ve Farklılıklar(Erkekler Mars’tan, Kadınlar Venüs’ ten mi ?) adlı konunun konuşulacağı semineri ücretsiz olarak Cambridge Koleji Shakespeare Hall’de dinleyebilirsiniz.

ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ ÇİFT DİLLİ EĞİTİM
İngiltere Cambridge Üniversite’sinin eğitim sistemini baz alan okulda öğrencinin yetenekli olduğu alanlar belirlenerek yetenekleri o alanda geliştirilecek. Cambridge Koleji uzman Türk ve İngiliz öğretmenler aracılığıyla Çift Dilli Eğitim, Zenginleştirilmiş Eğitim, Liderlik Eğitimi, Çember modeli, Renzulli Learning, Parent Effectiveness Training, Vaka Eğitimi, After School, Dershanesiz eğitim, 4 Atölye 1 Kamp gibi sistemlerle daha önce denenmemiş sistemleri Türkiye’de uygulamaya hazırlanıyor.

KADIN VE ERKEKLER ARASINDAKİ BENZERLİKLER
Bu sunumda ilişkinin değişik aşamalarında (aşk, evlilik, boşanma gibi) kadınlar ve erkekler arasındaki benzerlikler ve farklılıklar hem düşündürücü hem de mizahi bir biçimde ele alınacak ve cinsiyetlerin birbirlerinin tamamlayıcıları olabilmeleri için gerekli koşullar dinleyicilerle etkileşim içinde ele alınacak.

Yer :Taşdelen Cambridge Koleji
Tarih :28.05.2014
Saat :13.45